• 01_PAF_2024_cz.png
  • 02_PAF_2024_cz.png
  • 03_PAF_2024_cz.png

Příjem soutěžních prací byl zahájen 9. února 2024.
Informace k jednotlivým kategoriím naleznete v odkazu "Propozice"

Poslední den příjmu soutěžních prací je 24. března 2024.  
"HOME"

Celkové výsledky Festival PAF Tachov 2023       

Celkové výsledky Festival PAF Tachov 2023

 
   Výsledky v PDF      

FOTOGRAFIE

     

1

Didier Pasquini

RE

Černobílá fotografie

great encounter

2

Peneau Cedric

FR

Černobílá fotografie

Humpback whales

3

Broen Martin

US

Černobílá fotografie

Floating in Light

         

1

Broen Martin

US

Sladkovodní fotografie

Blue Crab in the Flow

2

Ramirez Oscar

US

Sladkovodní fotografie

Mystery Cloud

3

Zyber Przemysław

PL

Sladkovodní fotografie

Ogroma jaskinia w Tulum, Meksyk

         

1

Scortegagna Stefano

IT

Fotografie z moří a oceánů

Nudy travel

2

Crisafulli Giovanni

IT

Fotografie z moří a oceánů

Transparencies

3

Romeo Renata

IT

Fotografie z moří a oceánů

Lion Rays

         

1

Gray Ian

AU

Bazénová a kreativní fotografie

Bed of Bubbles

2

Štros Michal

CZ

Bazénová a kreativní fotografie

Lionfish_ fractal image

3

Baukloh Michael

DE

Bazénová a kreativní fotografie

Reflection

         

1

Lőrincz Ferenc

HU

Autorské portfolio - TOP PHOTOGRAPHER

 

2

Filip Staes

BE

Autorské portfolio

 

3

Shlesinger Tom

IL

Autorské portfolio

 
         

1

Vaníček Petr

CZ

MČR ve fotografování pod vodou

 

2

Urbánek Michal

CZ

MČR ve fotografování pod vodou

 

3

Vychodil Ivan

CZ

MČR ve fotografování pod vodou

 
         
 

Shlesinger Tom

 

TOP PHOTO

Goliath in Lilliput

         
         

FILMY

     
 

Náplava Miroslav

CZ

GRAND PRIX

Akvanaut Pavel Gross

         

1

Leal Juan Vincente

ES

Potápěčský amatérský film

Fragile

2

Rodriquez Juan Francisco

CA

Potápěčský amatérský film

Seasons in the pacific northwest

3

Jägerová Světlana

CZ

Potápěčský amatérský film

Mexico 2022 top freediving

         

1

Strmiska Martin

SK

Potápěčský profesionální film

Posadnutosť

2

Schmitt Claudia Hendrik

DE

Potápěčský profesionální film

The shark with thousand names

3

Ilse de Gent, Danny Van Belle, Shari Rosiers

BE

Potápěčský profesionální film

Nothing is what it seems

         

 

Kategorie neobsazena

 

Amatérské filmy o vodě

 

         

1

Kerr Vanessa

DE

Profesionální filmy o vodě

Growing corals

2

neuděleno

     

3

neuděleno

     
         
         

ZVLÁŠTNÍ CENA

     
 

Lingelbach Joachim

DE

Zvláštní cena za film v duchu Františka Soukupa, zakladatele festivalu

Farawell from Lobejun

         
         

AV PREZENTACE

     

1

Caricato Maurilio

IT

AV prezentace

When the sea meets a mann

2

Anzalone Gaetano

IT

AV prezentace

Damai

3

Cremone Pietro

IT

AV prezentace

Micro Cosmos

         
         

DĚTSKÁ VÝTVARNÁ TVORBA

   

1

Nela Šlehoferová

 

Malba, kresba, grafika (6 - 12 let)

 

2

Phuong Anh Bui

 

Malba, kresba, grafika (6 - 12 let)

 

3

Nelly Reguly

 

Malba, kresba, grafika (6 - 12 let)

 
         

1

Klára Pajerová

 

Keramika (6-12 let)

 

2

Sofie Lazarovová

 

Keramika (6-12 let)

 

3

Barbora Brabcová

 

Keramika (6-12 let)

 
         

1

Evelína Spurná

 

Malba, kresba, grafika (13 - 18 let)

 

2

Anna Šiková

 

Malba, kresba, grafika (13 - 18 let)

 

3

Simona Svičarská

 

Malba, kresba, grafika (13 - 18 let)

 
         

1

Marie Fouňová

 

Keramika (13 - 18 let)

 

2

neuděleno

     

3

neuděleno

     
         
         

KRESLENÝ HUMOR

     

1

 Petr Dudek

 

Kreslený humor

 

2

 Roman Kelbich

 

Kreslený humor

 

3

 František Žigrai

 

Kreslený humor

 
         
         

ZVLÁŠTNÍ CENA

     
 

 Margit Sablowski

DE

Fotografie - Cena dětského diváka

 
         
 

Benc Milan

CZ

Neúspěšnější fotografie českého autora

Sardinko žrout

         
 

Kašpar Hynek

CZ

Autorská výstava fotografií