• 01_PAF_2024_cz.png
  • 02_PAF_2024_cz.png
  • 03_PAF_2024_cz.png

Příjem soutěžních prací byl zahájen 9. února 2024.
Informace k jednotlivým kategoriím naleznete v odkazu "Propozice"

Poslední den příjmu soutěžních prací je 24. března 2024.  
"HOME"

PAF TACHOV 2023 - Seznam soutěžních filmů a audiovizuálních prezentací

1       Mediterranean dream            

         Alessandro Tommasi                IT

2       Night in mediterranean sea   

         Alessandro Tommasi               IT

3       Sharkydelity             

         Alfred Schaschl                        AT

4       The meteorite          

         Johannes Heldens                   NL

5       THRESHER SHARK    

         Maurizio Agliani                      IT

6       Bergeggi island protected marine area             

         Maurizio Agliani                      IT

7       King of the sea         

         Ronald Faber                           NL

8       Coral Garden            

         Ronald Faber                           NL

9       Mexico 2022 TOP freediving 

         Světlana Jägerová                   CZ

10     Blackwater - Cozumel style    

         Walter Martin                         US

11     Batangas Philippines

         Jose Carlos                              ES

12     BLACK WATER          

         Jose Carlos                              ES

13     Atlantis dive v Tatrách           

         Pavol Král'                               SK

14     V dosahu hlbočiny    

         Pavol Král'                               SK

15     Šupinaté kráľovstvo 

         Pavol Král'                               SK

16     Entangled waters     

         Robin Bisio                              US

17     Dolphin desert         

         Stuart Pound                           UK

18     Fragile        

         Vincente Leal Juan                  ES

19     A dangerous Journey             

         Sabrina Inderbitzi                    CH

20     Faszination Tigerhaie            

         Sabrina Inderbitzi                    CH

21     Invaders     

         Mert Gokalp                            TU

22     Family ties  

         Gordana Zdjelar                      RS

23     The Threshers of Malapasqua

         Jonathal Lovell-knight             UK

24     The Sunshine DC doocumentary – The Red Sea              

         Jonathal Lovell-knight             UK

25     Engineering Coral Restoration in the Caribbean              

         Vanessa Kerr                           DE

26     REBUILDING CORAL REEFS in the DOMINICAN REPUBLIC             

         Vanessa Kerr                           DE

27     GROWING CORALS  

         Vanessa Kerr                           DE

28     Pandemia at Sea      

         Tahsin Ceylan                          TU

29     Sea of legends - The sttrait of Messina

A. Maugeri, P. Pirak                IT

30     Nothing is what it seems       

I. de Gent, D. Van Belle, Shari Rosiers                              BE

31     The wales dream     

         Julio Junquera                         ES

32     Rio and the cove      

         Julio Junquera                         ES

33     Seasons in the Pacific Northwest

         Juan F. Rodriquez                    CA

34     Posadnutosť             

         Martin Strmiska                      SK

35     Stone face  

         Sandra Mladjanovic                BA

36     Masters of camouflage          

         Betsy Beasley                          US

37     Weird but true         

         Betsy Beasley                          US

38     Underwater alphabet            

         Betsy Beasley                          US

39     Tenkrát v Africe       

         Václav Kechner                       CZ

40     Podzim není jen jedna roční obdoba   

         Michal Muller                         DE

41     The noble pen shell (Pinna nobilis) yesterday, today, tomorrow?

         Ciril Mlinar                             SL

42     Images of Proteus    

         Ciril Mlinar                             SL

43     We need to protect what we love

         Andreas Schumecher              DE

44     Love Cyprus

         Andreas Schumecher              DE

45     Farawell from Lobejun           

         Joachim Lingelbach                 DE

46     Akvanaut Pavel Gross            

         Miroslav Náplava                    CZ

47     8 dní           

         Victor Sánchez Sayago            CZ

48     Give it a try

         Victor Sánchez Sayago            CZ

49     The shark with Thousand Names

         Claidia, Hendrik Schmitt         DE

50     The Origin - Life around the Hot Spring             

         Claidia, Hendrik Schmitt         DE

51     Breathing under the sea        

         Noémie Stroh                          FR

52     2 days in Paradise Fakarava   

         Noémie Stroh                          FR

53     Red sea night mysteries         

         Noémie Stroh                          FR

54     Vtáči ostrov

         Michal Procházka                    SK

55     Propastný člun         

         Domenico Drago                     IT

56     WHEN THOUGHT TRAVELS    

         Sergio Loppel                          IT

57     Jazz Sea      

         Sergio Loppel                          IT

58     Cool im pool             

         Joachim Lingelbach                 DE

59     When the sea meets a mann 

         Maurilio Caricato                    IT

60     Damai        

         Gaetano Anzalone                   IT

61     Dream of the return

         Pietro Cremone                       IT

62     Micro Cosmos          

         Pietro Cremone                       IT