The new, alternative date of the Festival and Gala Evening is August 14, 2021. The results and competition photos will be published on this date. 

 

Results of Festival PAF Tachov 2021

Výsledky Festivalu PAF Tachov 2021
Results of Festival PAF Tachov 2021

www.paftachov.cz

    tachov2   logo

Výsledky / Results PDF

Festivalu PAF Tachov 2021 se zúčastnilo celkem ve všech kategoriích 167 soutěžících z 15 zemí.

PAF Tachov 2021 was attended by 167 participans from 15 countries in total. This includes all categories together.

FOTOGRAFIE / PHOTOGRAPHS

Fotoporota / Photographs festival jury

  • Jaroslav Hejzlar
  • Václav Kříž
  • Jindřich Reichmann
  • Ivan Vychodil

Černobílá fotografie / Black and white photography

     3. Luykx Rinie NL Purch Pike Netherlands 
  2. Viktor Vrbovský CZ Úspěšný lov
  1. Luc Rooman BE Sepiola
         

Barevná fotografie ze sladkých vod  / Colored photography captured in fresh waters

  3. Schultes Peter DE Hello
  2. Luc Rooman BE Parende padden
  1. Michael Vogelsang DE Wedding
         

Barevná fotografie z moří a oceánů / Colored photography captured in sea or ocean

  3. Marchione Giacomo IT On the top
  2. Nicholas Samaras GR Lophius piscatorius
  1. Raffaele Livornese IT The hunting moment
         

Fotografie z bazénu a fotografie kreativně upravené
Photography captured in a swimming pool with use of a creative technology

  3. Veronika Matějková CZ Dotek
  2. Michal Štros CZ Alien
  1. Renata Romeo IT SeaSoul
         

Kategorie Portfolia / Authors portfolio

  3. Alex Permiakov RU  
  2. Franco Tulli IT  
  1. Andrey Shpatak RU Nejúspěšnější fotograf festivalu / Top Photographer
         

 

MČR ve fotografování pod vodou. Nejúspěšnější čeští autoři v kategorii portfólio
Championship Czech Republic (only Czech authors) – Authors portfolio

  3. Michal Černý CZ  
  2. Jaroslav Szymonik CZ  
  1. Petr Vaníček CZ  
         

FILM/ FILMS

Filmová porota / Films festival jury

  • Steve Lichtag
  • Simona Oktábcová
  • Miroslav Hrdý
  • Anna Kozlova
  • Kamil Vondrášek

 

Kategorie Slideshow

     3. Filip Staes BE Planet Lembeh
  2. Luc Rooman BE Sweet dreams
  1. Domenico Drago IT Kapitánovy verše (I VERSI DEL CAPITANO)
         

Kategorie Potápěčský amatérský film / Diving films – amateur films

  3. Nebojsa Vojnovic HR Nusa
  2. Alfred Schaschl AT The meadow behind our home
  1. Janíček Petr Šimon CZ V síti
         

Kategorie Potápěčský profesionální film / Diving films – professional films

  3. Andreas Schumacher DE Diving Madeira
  2. Jo de Smedt BE Heaven on earth
  1. Michal Procházka SK MOHELI - Zabudnutý Ostrov
         

 

Grand Prix festivalu PAF Tachov

    Dumont Serge FR  The Invisible River, Under Water between the Black Forest and the Vosges
         

DĚTSKÁ VÝTVARNÁ TVORBA / CHILDERN´S ART WORK

Porota / Jury

  • Bärbel Jílková
  • Jana Hutníková
  • Jana Hiclová Honzíková

 

Malba, kresba, grafika, 6 až 12 let / Painting, drawing, graphics, 6 – 12 years

  3. Natálie Bublíková 11 let,   ZUŠ Tachov
  2. Natálie Vodičková 12 let,   ZŠ Tachov, Hornická
  1. Klára Turková, Marina Gouzer   ZUŠ Bečov
         

Keramika, 6 – 12 let / Ceramics, 6 – 12 years

  3. Petra Veselá   ZŠ a MŠ Tachov, P. Jilemnického
  2. Amálie Skopová 12 let   ZŠ a MŠ Tachov, P. Jilemnického
  1. Lucie Jará 12 let   ZŠ Tachov, Hornická
         

Malba, kresba, grafika, 13 až 18 let / Painting, drawing, graphics, 13 - 18 years

  3. Kristýna Bublíková 14 let   ZUŠ Tachov
  2. Hermína Stejskalová   ZUŠ Plzeň, Jagellonská
  1. Julie Nováková 15 let   ZUŠ Plzeň, Jagellonská
     Zvláštní cena za kresbu - Simona Petrášková 15 let   ZUŠ Tachov

Keramika, 13 až 18 let / Ceramics 13 – 18 years

  3. Marie Šofrlová 14 let   ZŠ a MŠ Tachov, P. Jilemnického
  2. Tibor Ondič 15 let   ZŠ a MŠ Tachov, P. Jilemnického
  1. Věra Kuklová 15 let   ZŠ a MŠ Tachov, P. Jilemnického
         
         

KRESLENÝ HUMOR / DRAWN HUMOR

  3. Jiří Cermon    
  2. Martin Pollak    
  1. Petr Dudek    
         

2021 Plaketa PAFm


Diplom 2021

 logo1

tachov2

 SomethingSpecial8