39. ročník - Tachov 24. - 26. března 2017              Uzávěrka příjmu soutěžních prací 6. března 2017

Výsledky PAF Tachov 2017

sklo paf 2017 02

Výsledky en - PDF ke stažení

FILMS

Filmová porota
• Miroslav Hrdý CZ - předseda 
• MgA. Simona Oktábcová CZ
• Danny Van Belle BE
• Josef Psohlavec CZ

GRAND PRIX
Rafa Herrero Massieu Life on the blue
Cena Diving on the boat Ondina - SMY ONDINA

Potápěčský amatérský film
1. Olivier Van Den Broeck BE Satan is a fish
2. Robert Janda CZ Cebu – ráj potápěčů
3. Johan De Smedt BE My way

Potápěčský profesionální film
1. Leonardo Sergiani IT Underwater senses
2. János cave,Lerner Balazs HU Budapest inferno – The secret of the Molnár
3. Florian Guthknecht DE Karibik: die Jäge

Filmy o vodě - amatérský film
Nehodnoceno - účast pouze jeden film.

Filmy o vodě - profesionální film
1. Ciril Mlinar SV Protheus Hunters
2. Miroslav Náplava CZ Baťův kanál – vzkříšení snu
3. Vlasta Urban CZ 10 000 mil od Hříměždic

Začínající autor - film - kategorie nabyla obsazena

AV prezentace
1. Danny Van Belle BE The Golden Rock / Zlatá skála
2. Filip Staes BE The perfect pond / Perfektní rybník
3. Milan Czapay DE Im blauen Rampenlicht / V modrém světle divadla


FOTOGRAFIE

Galerie vítězných fotografií

Porota foto
• Hejzlar Jaroslav CZ - předseda
• Cipriani Settimio IT
• Kráčmar Jakub CZ
• Liška Jan CZ
• Daniel Selmeczi HU

Autorské portfolio - Top Fotograf
1. Friedrich Tobias DE - Top Photographer - WINS - Diving on the boat Oceanic
2. Marchione Giacomo IT
3. Iardino Fabio IT

Top Foto

Friedrich Tobias DE - The-shark

Černobílá fotografie
1. Friedrich Tobias DE / The Shark
2. Ianniello Salvatore IT/ Octopus mammutt
3. Heckmann Thomas DE/ Shore Dive of a Manta

Barevná fotografie - sladká voda
1. Filip Staes BE / Into the air
2. Rooman Luc BE / Pike
3. Iardino Fabio IT/ The king of the lake

Barevná fotografie - slaná voda
1. Lonz Volker DE / Front seat
2. Giorgetta Massimo IT / Lysoporcellain crab
3. Villani Guido IT / Red crab

Fotografie v bazénu a kreativně upravená
1. Heckmann Thomas DE / Silver Dancer at Dusk
2. Wang Tyler TW / Underwater bride and groom
3. Giorgetta Massimo IT / Goal

Začínající autor
1. Hrdá Ivana CZ/ Delfíni
2. Not avarded
3. Not avarded

Mistrovství ČR (hodnocení pouze českých autorů v kategorii portfolio)
1. Radan Vitoul CZ
2. Ladislav Smelik CZ
3. Richard Jaroněk CZ

Cena dětského diváka 
Hynek Kašpar CZ – Bobo blues

Cena diváka - Cena Svazu českých potápěčů 
Margit Sablowski DE

Kreslený humor
1. Karel Urban CZ
2. Mirek Vostrý
3. Pepa Bílek

Dětská výtvarná tvorba

Kategorie 6-12 let

Kresba

1. Eliška Sieberová - ZŠ Tachov, Kostelní ul.
2. Kateřina Košátková - ZŠ Tachov, Hornická ul.
3. Natálie Pazderová - ZŠ Nezvěstice

Keramika

1. Marie Fouňová - ZUŠ Planá
2. Lukáš Kučerka - ZUŠ Tachov
3. David Kratochvíl - ZUŠ Tachov

Kategorie 13 - 18 let

Kresba

1. Michaela Stachová - ZUŠ Tachov
2. Amálie Pintová, Tereza Lavičková, Barbora Horáková - ZUŠ Tachov
3. Vendula Hrnčířová - Praha - Jinonice

Keramika

1. Tadeáš Sova - ZUŠ Tachov
2. Lukáš Pindor - ZŠ a MŠ Tachov, P. Jilemnického ul.
3. Martin Sivák - ZŠ a MŠ Tachov, P. Jilemnického ul

 logo1

tachov2