39. ročník - Tachov 24. - 26. března 2017              Uzávěrka příjmu soutěžních prací 6. března 2017

Výsledky 2016

2016 04 04 09 14 09 952PAF TACHOV 2016 – Výsledky Film GRAND PRIX
Pobyt na lodi Omdina dle vlastního výběru. http://www.thebestdivingintheworld.com/

Danny Van Belle  BE   Secrets of the sea I.    Zákon hladu - bezobratlí, Secrets of the sea II. "Vertebrates"  Zákon hladu – obratlovci

1A       AMATÉRSKÉ FILMY

1. místo       Leonardo Sergiani, The Flow of Energy   Tok energie
2. místo   Jean-Jacques Rietjens, Deception   Klam
3.místo   Cathrin a Michael Müller, Storfall    Lomy jeseterů

 1B       PROFESIONÁLNÍ FILMY

1. místo       Monika Gonzales a Daniel Rodriguez ES, The sea of life    Moře života
2. místo   Rafa Herrero Massieu , Cheetahs of the deep     Gepardi hlubin 
3.místo   Gino Rosiers, Changing colors and Mimicry    Měnící se barvy a mimikry

Začínající autor:  - kategorie nebyla obsazena

AV prezentace

1. místo       Rooman Luc, That girl is my dream   Ta dívka je můj sen
2. místo   Massimo Giorgetta, Papua New Guinea - Lissenung Island Papua Nová Guinea - ostrov Lissenung

Jury Film

MgA. Simona Oktábcová  CZ  předsedkyně poroty

Miroslav Hrdý  CZ
Milan Czapay  DE
Josef Psohlavec  CZ

 Kategorie Fotografie  -  Odkaz galerie fotografií

 Černobílá

1. místo       Uwe Schmolke   DE
2. místo   Daniel Selmeczi   HU
3.místo   FRANCESCO VISINTIN   IT

 Barevná - sladká voda

1. místo       Jim Chen   TW
2. místo   Salvatore Ianniello   IT
3.místo   Giacomo Marchione   IT

 Bazénová a kreativní fotografie

1. místo       Lucie Drlikova   CZ
2. místo   Thomas Heckmann   DE
3.místo   Michal Ševeček   SK

 Začínající autor

1. místo       Karel Bartík   CZ
2. místo   David Palfrey   TH
3.místo   Svetlana Suslova   RU

Sladká voda nejlepší fotografie českého autora   -   Lucie Drlikova  Leaving all the secrets 

 MČR ve fotografování pod vodou

1. místo       Lucie Drlikova   CZ 
2. místo   Michal Černý   CZ
3.místo   Nicol Šímová   CZ

 Cena dětského diváka  - Gino Symus  / Baby-seal is having fun

 Autorská portfolia - Top Photographer

1. místo       Luykx Rinie   NL     Top Photographer / Wins 500 EUR
2. místo   Beth Watson US
3.místo   Alex Rush  RU

 Dětská výtvarná tvorba

1. kategorie (6-12 let)  malba, kresba, grafika

1. místo       Daniela Kuklíková, 9 let, ZŠ a MŠ Svojšín
2. místo   Klára Krejčová, 12 let, ZŠ Nezvěstice
3.místo   Lenka Dolečková, 11 let, ZUŠ Tachov - MPV Bor

V této kategorii bylo hodnoceno 406 prací (465 dětí).

Keramika

1. místo       Barbora Marková, 11 let, DDM Stříbro
2. místo   Karla Kužmová, 7 let, DDM Stříbro
3.místo   Kateřina Ligačová, DDM Stříbro

V této kategorii bylo hodnoceno 26 prací (26 dětí).

2. kategorie (13-18 let)

malba, kresba, grafika

1. místo       Simona Linhartová, 14 let, ZUŠ Plasy
2. místo   Jana Štědrá, 15 let, Gymnázium Stříbro
3.místo   Barbora Čejková, 13 let, ZŠ Nezvěstice

V této kategorii bylo hodnoceno 103 prací (115 dětí).

Keramika 

1. místo       Vasil Kunak, 16 let, ZŠ a MŠ Tachov, Jilemnického ul.
2. místo   David Hrabačka, 13 let, ZŠ a MŠ Tachov, Jilemnického ul.
3.místo   Andrea Dvouletá, 14 let, ZUŠ Tachov

 logo1

tachov2