39. ročník - Tachov 24. - 26. března 2017              Uzávěrka příjmu soutěžních prací 6. března 2017

Seznam filmů a projekčních časů

Pátek 24. března 2017 


19:00

Lion fish new pirates of the caribbean / Perutýn - nový pirát karibiku / DE Ulf Marquardt

20:00

  • The perfect pond / Perfektní rybník / AV prezentace / BE Filip Staes
  • Indonesia - New frontier of underwater life / Indonézie - nová hranice podvovdního života / AV prezentace / IT Massimo Giorgetta
  • Srdcař Daniel Exner / CZ Miroslav Náplava
  • Protheus hunters / Protheus lovec / SV Ciril Mlinar
  • Podzim na fjordu / CZ Hugo Habrman
  • Anguilla Anguilla / Úhoř říční / CZ Jan Klepič
  • Life in the blue / Život v modré / SP Rafa Herrero Massieu
  • Budapest Inferno - The secret of the Molnár János Cave / Tajemství jeskyně János Molnár / HU Lerner Balazs


Sobota 25. března 2017

8:30

  • Tam kde slunce dotýká tu dobu ledovou / GE Cathrin a Michael Müller
  • Maledivy 2017 volné potápění a unikátní zážitek se žraloky / CZ Světlana Jägerová
  • Noční Milada / CZ Jan Kepič,
  • Retro potápění / CZ Vlasta Urban

9:00

  • Satan is a fish / Satan je ryba / BE Olivier Van Den Broeck
  • Life on the Rocks / Život na skalách / NL Robert Hughan
  • My Way / Jak to vidím já / BE Johan De Smedt
  • The sea / Moře / NL Ronald Faber
  • Baťův kanál - vzkříšení snu / CZ Miroslav Náplava
  • Im blauen Rampenlicht / V modrém světle divadla / AV prezentace / DE Milan Czapay
  • Potápěčské vzpomínání / CZ Hugo Habrman
  • Srdcař Petr Klier / CZ Miroslav Náplava

11:00

  • MALBA - Předání cen - Dětská výtvarná soutěž
  • Water Cycle / Koloběh vody / SV Ciril Mlinar
  • KERAMIKA, - Předání cen - Dětská výtvarná soutěž 


11:30

  • Přednáška - Danny Van Belle / Cenderawasih Bay

12:15

  • The golden rock / Zlatá skála / AV prezentace / BE Danny Van Belle
  • Autorská portfolia - 45 autorů z 15 zemí
  • 10.000 mil od Hříměždic / CZ Vlasta Urban


13:00

  • Předání plaket autorům filmů a fotografií
  • Přednáška - Ivan Vychodil - Sulawesi - oheň a voda, život a smrt

14:00

  • Když se řekne ABC / CZ Václav Kechner
  • Voda - pramen života / GE Milan Czapay
  • Srdcař Jindřich Böhm / CZ Miroslav Náplava

15:00

  • Přednáška - Daniela Koteková - žraločí žena - Příběh žraloka - Mýty a příběhy

16:00

  • CEBU - ráj potápěčů / CZ Robert Janda
  • Underwater senses / Podvodní smysly / IT Leonardo Sergiani
  • Karibik: die Jäger / Karibik: Lovec / GE Florian Guthknecht

 logo1

tachov2