44. ročník festivalu PAF Tachov se koná v termínu 10. - 12. června 2022 ve městě Přimda. Uzávěrka příjmu soutěžních prací je 28. května 2022.

Výsledky Festival PAF Tachov 2022 - Všechny kategorie

003 Hlavn ceny PAF Tachov 2022

PHOTOGRAPHS

Photographs festival jury

  • Jaroslav Hezlar CZ
  • Václav Kříž CZ
  • Pavel Bohoněk CZ
  • Ladislav Dzivjak SK

Black and white photography 

1.            Rooman Luc                      BE          Baars met proioi

2.            Milena Plamena              BG          Mythical Girl

3.            Zurub Damir                      HR          Gravity

 

Colored photography captured in fresh waters

1.            Luc Rooman                      BE           Mating frogs

2.            Thomas Van Puymbroeck BE     Mating toads under…

3.            Michael Thiel                    DE          Freshwater wracksite

 

Colored photography captured in sea or ocean  

1.            Galice Hoarau                   NO         Home

2.            Galice Horau                     NO         Wolfish dad

3.            Bausani Paolo                   IT            Joker

 

Photography captured in a swimming pool with use of a creative technology

1.            Scortegagna Stefano     IT            Car mechanic

2.            Scortegagna Stefano     IT            Sexy violinist

3.            Kleiner Petr                       CZ           Dotek

 

Authors portfolio - Top Photographer

1.            Galice Horau                     NO

2.            Nicholas Samaras            GR

3.            Rafaele Livornese           IT

 

Top Photograph   TOP FOTOGRAFIE

Luc Rooman       BE          Mating frogs

 

 Championship Czech Republic (only Czech authors) – portfolio  

1.            Pavel Schneider              

2.            Michal Urbánek

3.            Michal Černý

 

Price child visitors

Zurub Damir                      HR          Gravity

 

FILMS

Films festival jury

  • Miroslav Hrdý CZ          
  • Steve Lichtag SK          
  • Kamil Vondrášek CZ
  • Richard Jaroněk CZ


GRAND PRIX     

Florian Guthknecht                        DE          Resurrecting eden - the coral fighters of the Caribean

 

 Diving films – amateur films

1.           John Van Lent                   NL          What makes them smile

2.            Alesandro Tommasi       IT            Mediterranean, the sea of the heart

3.            Martin a Michal                SK           Murár   Tortúra mora

Films about Water

1.           Hugo Habrman                  CZ           Oprava spodních výpustí labské přehrady

2.            Pavel Svitanek                  SK           Čisté vody

3.            Miroslav Náplava            SK           Mobilis in mobili

 

AV presentations 

1.            Gaetano Anzalone         IT            Lighea

2.            Domenico Drago             IT            Barva východu

3.            Sergio Loppel                    IT            Black and white

 

CHILDERN´S ART WORK

Jury

  • Dana Vazačová                CZ 
  • Irina Slámová                    CZ
  • Jana Hiclová Honzíková CZ

Kategory 6-12 years

Painting, drawing, graphics

1.            Anna Kužílková             

2.            Veronika Kostrounová

3.            Jiří Trnka

Ceramics

1.            Kristýna Anna Nosková,

2.            Vanda Lazarovová

3.            Karolína Třeštíková

Kategory 13-18 years

Painting, drawing, graphics

1.            Kristýna Bublíková

2.            Nathaly Kraus

3.            Antonie Matasová,

Ceramics

1.            Aneta Králová

2.            Anežka Krocová

3.            Marie Fouňová

 logo1

tachov2

Primda Erb 

SomethingSpecial8

 

hledání